Bizi Tanıyor musunuz?
 
1983 yılında babamızdan devraldığımız oto makasları pazarlama işimiz, bugüne kadar yüksek çabalarımızla, Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerini almışdır. CANMAK Ltd.Şti , Türkiye’nin makas ve jant imalatında üstün markası UZEL ‘in örnek marketler zincirinin bir halkası olmaktan gurur duyar.
CANMAK OTO MAKASLARI LTD.ŞTİ

1983 yılında babamızdan devraldığımız oto makasları pazarlama işimiz, bugüne kadar yüksek çabalarımızla, Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. CANMAK Ltd.Şti , Türkiye'nin makas ve jant imalatında üstün markası UZEL ‘in örnek marketler zincirinin bir halkası olmaktan gurur duyar.

Firmamız UZEL'in bu hizmetler halkası olan Caretta ile siz müşterilerimize UZEL garantisi altında birçok ürün hizmeti vermektedir.

Genişlemekte olan CANMAK Oto Makasları Ltd.Şti., 2600 m² kapalı , 1400 m² açık alanı ile yeni hizmet Plaza'sında ürünlerinin satış ve servis hizmetini vermektedir.

CANMAK Makas ve Aksamları uluslararası nitelikteki TSEK ve ISO-9001-2000 kalite belgeli ve patentlidir. Gerekli stoklara ve hızlı sevkiyat kapasitesine sahip olan firmamız , tüm Türkiye genelinde hızlı çalışmalarını sürdürmektedir.